Webinar med Trainor

Nettalliansen har hatt avtale med Trainor om tjenesten sikkerhetskort siden 2019, og utvider nå avtalen med gode priser på kurs. Vi har satt tentativ dato til 16. februar.

Behovet for kurs dukket opp på et daglig ledermøte på tampen av 2022 og vi tok dermed opp dialogen med Trainor for å utvide avtalen til å også inkludere rabatt på Trainors kurskatalog. 

Trainor har gitt Nettalliansens eierselskap gode priser på sine kurs, på bakgrunn av vårt potensielt store volum. For at vi skal kunne opprettholde dette er det derfor viktig at selskapene er lojale til avtalen.


Webinar
Vi vil invitere til et webinar med Trainor der de viser ny funksjonalitet i Sikkerhetskort-løsningen og integrasjon med kurs og sertifiseringer. Tentativt blir dette avholdt 16. februar, og vi sender ut påmeldingsskjema neste uke.

Takk til Charles Wilhelmsen fra Stannum og Robert Einemo fra Skiaker Energi for deres bidrag til å kvalitetssikre tilbudet fra Trainor.