Ny innleid i administrasjonen

Vi er glade for å ha fått engasjert Kevin Vu inn i Nettalliansens administrasjon, som vil hjelpe til med oppfølging av bransjeløsningen.

Kevin er engasjert som business analyst/junior prosjektleder med ansvar for:

  • å følge opp mindre systemendringer på systemene i Nettalliansen sin Bransjeløsning
  • å sikre at systemforbedringer blir effektivt implementert i samsvar med Nettalliansen sine behov
  • å håndtere mindre endringer som skal utføres av leverandører, enten de er bestilt av Nettalliansen eller foreslått av leverandøren selv.
  • å håndtere feilsituasjoner i løsninger opp mot leverandører og selskap


Kevin vil være ansvarlig for å overvåke hele prosessen fra endringsforespørselen blir mottatt, til endringen er rullet ut og implementert hos selskapene i alliansen.


Vi har glade for å ha Kevin med på laget, og er trygge på at han vil bidra godt til oppfølging av endringer og systemforbedringer i bransjeløsningen. Dette er hva han selv har å si:

«Jeg gleder meg stort til å bli en del av Nettalliansen AS. Det som vekket interessen min for Nettalliansen, er det sterke fokuset på samarbeid og målet om å få alle selskapene til å bruke felles løsninger – en strategi jeg mener er både effektiv og fremtidsrettet. Å kunne bidra til digitalisering og utvikling av felles løsninger for disse selskapene er noe som virkelig engasjerer meg.»


Kontaktinformasjon
kevin.vu@nettalliansen.no / Tlf: 450 50 325