Status så langt:
🏃♀️ Totalt: 1 224 registrerte aktiviteter
💪 Poeng samlet: 30 649 Stint-poeng
🚶♂️ Distanse: 4 536 kilometer tilbakelagt
👥 Deltakere: 92 totalt (88 aktive)
Aktiviteten har tatt seg opp den siste uken og totalt er det nå registrert 1 224 aktiviteter. Samlet har deltakerne gått, løpt og syklet hele 4 536 kilometer og samlet 30 649 Stint-poeng – opp fra 22 146 poeng forrige uke.
Det logges aktivitet hver dag, og engasjementet er tydelig, både blant de som er med for første gang og de som har vært med siden starten.
Topp 3 - totalt antall Stint-poeng:
- 1. plass: Bømlo Kraftnett
- 2. plass: Dalane Nett
- 3. plass: Breheim Nett
Bømlo Kraftnett fortsetter å lede an og topper poenglista, men Dalane Nett følger tett bak. Breheim Nett holder også et imponerende tempo og sikrer tredjeplassen etter tre uker.
Topp 3 - mest aktive lag i forhold til antall deltakere
Det er faktisk hele 6 selskap som har 100% deltakelse – alle ansatte bidrar aktivt!
🥇 1. plass – 100 % deltakelse
-
Nettalliansen administrasjon – 7 / 7
-
Jæren Everk – 10 / 10
-
Bømlo Kraftnett – 25 / 25
-
Havnett – 5 / 5
-
RK Nett – 3 / 3
-
Norefjell Nett – 2 / 2
🥈 2. plass
-
Breheim Nett – 9 / 10
🥉 3. plass
-
Dalane Nett – 22 / 25
Dette er akkurat det Stint handler om: fellesskap, bevegelse og små drypp av aktivitet i hverdagen, og at så mange som mulig deltar.
Nye utfordringer for de mest aktive
For å holde konkurransen spennende helt frem til 17. desember, har vi justert kravene for de mest aktive lagene, så de får nye etapper å bryne seg på og holder seg i bevegelse sammen med resten av alliansen.
Fortsett å logge aktivitet i Stint-appen, hver økt teller og hvert skritt bidrar til reisen sørover.
NB! Det har vært et problem med opplastning av bilder i Stint-appen, men dette er nå fikset. Så del gjerne bilder fra turene deres, så viser vi frem flere høydepunkter i neste oppdatering!